Cena 0,17 zł/netto

 

Cechy:

 

Materiał: drewno naturalne, lakierowane

Minimalna ilość zamawianych sztuk: 200

Ilość sztuk w opakowaniu: 200

Obszar zadruku: 50 x 5 oraz 50 x 20 mm

Wymiar: 87 mm

Waga: 3 g

Opis:


Widząc te ołówki reklamowe możesz mieć wątpliwości, czy to aby na pewno dobry wybór do kampanii promocyjnej Twojej marki. Zwróć jednak uwagę, że mówimy tutaj o gadżecie, który wyróżnia się praktycznością, estetycznym wyglądem, a do tego jest dostępny w bardzo atrakcyjnej cenie. Trudno o lepsze narzędzie marketingu bezpośredniego dla firm o ograniczonym budżecie reklamowym. Ołówki z nadrukiem AP540t to świetne rozwiązanie, zwłaszcza biorąc pod uwagę kilka szczegółów.


Kiedy warto zainwestować w ołówki reklamowe?


Ołówki z nadrukiem AP540t firmy AdPen są idealnym uzupełnieniem każdej kampanii, której założeniem jest dotarcie do jak największej grupy klientów. Dzięki bardzo niskiej cenie oraz niewielkim wymiarom, można je rozdawać w ogromnej liczbie, czy to w siedzibie firmy, czy w jej oddziałach i punktach sprzedażowych, czy podczas jakichkolwiek akcji marketingowych.


Ołówki reklamowe są niepozornym gadżetem, który ma jednak kilka istotnych z marketingowego punktu widzenia zalet. Po pierwsze: są praktyczne (komu nie przyda się ołówek, nawet w tak skomputeryzowanych czasach?). Po drugie: można je mieć zawsze przy sobie, bo nie zajmują dużo miejsca. Po trzecie: są ekologiczne, ponieważ wykonano je z drewna. Ta ostatnia kwestia nie jest obojętna coraz większej grupie konsumentów, zwłaszcza młodszych, którzy są wrażliwi na potrzeby środowiska i problem zmian klimatycznych.


Ołówki reklamowe AP540t: prosty, ale wciąż skuteczny nośnik reklamy


Prostota: to słowo-klucz, które najlepiej oddaje wygląd tych ołówków z nadrukiem. Naturalny, drewniany kolor ma tę zaletę, że z jednej strony kojarzy się z ekologią, a z drugiej tworzy uniwersalne tło dla wszelkich elementów marketingowych, uwydatniając je i nie odciągając od nich uwagi.


Te krótkie ołówki reklamowe, o długości 87 mm, bardzo fajnie sprawdzą się we wszelkich akcjach marketingowych, zwłaszcza podczas targów, koncertów, konferencji, briefingów prasowych. Będą również doskonałym prezentem dla osób odwiedzających stoiska firmowe, np. w galeriach handlowych.


Już teraz zamów ołówki reklamowe AP540t – małą rzecz, która potrafi zrobić różnicę!