Cena 0,66 zł/netto

 

Cechy:

 

Materiał: drewno barwione na czarno

Minimalna ilość zamawianych sztuk: 100

Ilość sztuk w opakowaniu: 100

Obszar zadruku: 50 x 5 oraz 70 x 20 mm

Wymiar: 175 mm

Waga: 7 g

Opis:


Gdybyśmy mieli zawsze ufać stereotypom, to istnienie ołówków reklamowych nie miałoby żadnego sensu. Są przecież tanie, takie trochę nijakie, niezbyt efektowne, każdy je już ma, a więc nie ma mowy o tym, aby jakikolwiek klient zwrócił na nie uwagę. Zapomnij o tym wszystkim. Ołówki z nadrukiem to nadal fantastyczne narzędzie promocji marki. Przekonasz się o tym, gdy do swojej kolejnej kampanii „zatrudnisz” ołówki reklamowe AP532t renomowanej firmy AdPen.


Dlaczego warto postawić na ołówki reklamowe?


Ołówki z nadrukiem to bardzo praktyczne gadżety, a więc spełniają podstawowy wymóg skuteczności takiego nośnika reklamy. Obdarowany klient z pewnością nie pozbędzie się zbyt szybko upominku, będzie z niego korzystać na co dzień lub udostępni go komuś znajomemu. To w naturalny sposób zwiększa zasięg i efektywność promocji.


Ołówki reklamowe są na tyle tanie, że na wykorzystanie ich w swoich działaniach marketingowych może sobie pozwolić każda firma, nawet dysponująca minimalnym budżetem. Tym samym znacząco zwiększa się szansa na to, że niewielka, dopiero budowana marka szybko zaistnieje w świadomości przedstawicieli grupy docelowej.


Nie zapominajmy o jeszcze jednym atucie ołówków reklamowych. Są one wykonane w całości z drewna, a więc perfekcyjnie wpisują się w tak modny trend eko-marketingu. Wszystkie czołowe marki świata w swojej komunikacji z klientami podkreślają, jak ważne jest dla nich dbanie o środowisko naturalne. To ociepla ich wizerunek. Podobny schemat warto wykorzystać w działaniach promocyjnych dowolnej marki.


Co wyróżnia ołówki z nadrukiem AP532t?


Prezentowane ołówki reklamowe wyróżniają się na tle innych gadżetów piśmienniczych już samym wyglądem. Czarna kolorystyka od razu przykuwa uwagę i daje spore możliwości w zakresie dopasowania projektu graficznego obejmującego zarówno elementy identyfikacji wizualnej marki, jak i treści informacyjne (np. dane kontaktowe).


Warto zwrócić uwagę na dostępność aż dwóch pól do zadrukowania, o wymiarach odpowiednio: 50 x 5 mm oraz 65 x 12 mm. Tym samym marka zyskuje jeszcze większe możliwości w zakresie promowania swojego wizerunku i docierania do klientów z wartościowym dla nich przekazem.


Już teraz zamów ołówki reklamowe AP532t i rozpocznij skuteczną kampanię wizerunkową!