Cena 0,66 zł/netto

 

Cechy:

 

Ołówek z gumką do ścierania

Materiał: drewno barwione na czarno

Minimalna ilość zamawianych sztuk: 100

Ilość sztuk w opakowaniu: 100

Obszar zadruku: 50 x 5 oraz 70 x 20 mm

Wymiar: 185 mm

Waga: 7 g

Opis:


Czy można zrobić świetne wrażenie na klientach, wręczając im w gruncie rzeczy proste i niedrogie gadżety reklamowe? Zdecydowanie tak! Doskonałym narzędziem do osiągniecia takiego efektu są ołówki reklamowe. Model AP531t z oferty renomowanego producenta AdPen to bardzo dobry wybór dla przedsiębiorców, którzy nie mają dużego budżetu na promocję lub po prostu chcą zaskoczyć klientów wcale nie tak powszechnymi upominkami.


Ołówki reklamowe z nadrukiem: jakie są ich zalety?


Podstawową zaletą ołówków reklamowych, na którą zwróci uwagę każdy przedsiębiorca, jest znakomity stosunek ceny gadżetu do jego skuteczności. Ołówki z nadrukiem nie kosztują dużo, stąd na zorganizowanie kampanii z ich wykorzystaniem może sobie pozwolić praktycznie każda firm, również dopiero rozpoczynająca swoją drogę w biznesie. Ołówki reklamowe pozwalają wypromować markę w grupie docelowej bez ponoszenia wielkiego ryzyka finansowego.


Warto podkreślić to, że ołówki reklamowe są zaliczane do kategorii ekologicznych gadżetów. To proste: zostały w całości wykonane z drewna, a więc są w 100% biodegradowalne. Nie jest to bez znaczenia dla nowej generacji konsumentów. Zwłaszcza młodsi ludzie zwracają baczną uwagę na to, czy marki są przywiązane do takich wartości, jak ochrona środowiska. Jeśli tak, konsumentom o wiele łatwiej jest się z nimi identyfikować.


Tanie gadżety reklamowe mogą być bardzo skuteczne


Wielkim atutem ołówków reklamowych jest to, że dzięki niskiej cenie jednostkowej przedsiębiorca może zainwestować w dużą liczbę gadżetów i tym samym znacząco zwiększyć prawdopodobieństwo, że gadżety trafią do wielu przedstawicieli jego grupy docelowej. Jeśli dodatkowo zastosujemy efektowne znakowanie, czytelnie i atrakcyjnie prezentujące elementy identyfikacji wizualnej marki, to jej świadomość wśród klientów zostanie w naturalny sposób zwiększona.


Ołówki z nadrukiem AP531t same w sobie prezentują się bardzo elegancko, co jest zasługą czarnej kolorystyki. Tworzy to idealne warunki do umieszczenia na ołówku np. białego logotypu marki – takie zestawienie kolorystyczne jest eleganckie i sugestywne. Dodajmy również, że ołówki reklamowe AP531t zostały uzupełnione praktyczną gumką do ścierania.


Już teraz zamów ołówki reklamowe AP531t w bardzo atrakcyjnej cenie!