Cena 0,31 zł/netto

 

Cechy:

 

Ołówek z gumką do ścierania

Materiał: drewno naturalne, lakierowane

Minimalna ilość zamawianych sztuk: 100

Ilość sztuk w opakowaniu: 100

Obszar zadruku: 50 x 5 oraz 70 x 20 mm

Wymiar: 190 mm

Waga: 6 g

Opis:

 

Ołówki reklamowe AP511t to jeden z najchętniej wybieranych gadżetów piśmienniczych przez naszych klientów. Ich podstawową zaletą jest unikalne połączenie praktyczności, bardzo dobrej jakości wykonania, efektownego wyglądu oraz wyjątkowo atrakcyjnej ceny. Gadżet idealny? Z pewnością dla tych przedsiębiorców, którzy szukają skutecznego nośnika reklamy, nie chcąc przy tym nadwyrężyć budżetu firmy.

 

Czym wyróżniają się ołówki reklamowe AP511t?

 

Prezentowane ołówki reklamowe oferują aż dwa pola do umieszczenia na nich czy to elementów identyfikacji wizualnej marki, czy dowolnych informacji handlowych. Pola te mają wymiary odpowiednio: 50 x 5 mm oraz 65 x 12 mm. Można to świetnie wykorzystać w kampanii wizerunkowej oraz sprzedażowej, zyskując bardzo solidne narzędzie promocji marki.

 

Ołówki z nadrukiem mogą się wydawać dość wtórnym i mało efektownym gadżetem, jednak nie zapominajmy o ich kluczowych zaletach:

 

  • Niska cena jednostkowa umożliwia każdemu przedsiębiorcy zamówienie bardzo dużej liczby ołówków reklamowych. To z kolei daje znacznie większe pole do popisu w zakresie dotarcia do przedstawicieli grupy docelowej marki;
  • Ołówki reklamowe są wykonane z drewna, a więc materiału naturalnego, w 100% biodegradowalnego. Ma to istotne znaczenie dla konsumentów, którzy są przywiązani do kwestii związanych z ochroną środowiska. Wykorzystując eko-trendy w swoich działaniach marketingowych marka buduje wiarygodny wizerunek, z którym jej konsumenci chcą się utożsamiać;

 

Świetny gadżet na targi i spotkania z klientami

 

Ołówki reklamowe AP511t mogą być kolportowane na wiele różnych sposobów. Idealnie sprawdzają się podczas kampanii marketingu bezpośredniego, gdy dochodzi do osobistego kontaktu konsumenta z marką. Warto to wykorzystać, by zrobić na klientach bardzo dobre wrażenie.

 

Te ołówki z nadrukiem są już zatemperowane oraz zostały wyposażone w gumkę do mazania. Wystarczy więc już tylko nanieść na nie elementy identyfikacji wizualnej marki, by móc od razu ruszyć z kampanią.

 

Zamów ołówki reklamowe AP511t – to niepozorne, ale naprawdę bardzo skuteczne narzędzie promocji!