Ołówki reklamowe

AP531t

CENA 0,66 zł/netto

AP511t

CENA 0,31 zł/netto

AP532t

CENA 0,66 zł/netto

AP540t

CENA 0,17 zł/netto


Ołówki reklamowe to niepozorne, wciąż niedoceniane, a bardzo skuteczne nośniki reklamy oraz elementów identyfikujących markę. Ich główną zaletą jest znakomity stosunek ceny do oczekiwanych efektów promocyjnych. Nieprzypadkowo ołówki z nadrukiem należą do kategorii zdecydowanie najpopularniejszych gadżetów reklamowych. Wbrew pozorom wybierają je nie tylko firmy dysponujące ograniczonym budżetem marketingowym, ale także największe i najcenniejsze marki świata.

 

Ołówki reklamowe: czy to dobry wybór dla Twojej firmy?

 

Zdecydowanie tak, jeśli celujesz w zmasowaną kampanię marketingu bezpośredniego. Ołówki reklamowe, dzięki swojej niskiej cenie jednostkowej, doskonale sprawdzają się w strategii rozdawania dużej liczby gadżetów. Działa tutaj prosta zasada rachunku prawdopodobieństwa: im więcej osób otrzyma firmowy upominek, tym większa szansa na to, że przynajmniej część z nich zapamięta markę i zostanie jej klientami.

 

Zalety ołówków z nadrukiem nie ograniczają się jednak tylko do atrakcyjnej ceny. Koniecznie trzeba wspomnieć również o:

 

  • Ekologicznym charakterze gadżetu
  • Walorach praktycznych
  • Bezproblemowym kolportowaniu gadżetów

 

Są to realne zalety, które świetnie odpowiadają na potrzeby licznych marek – w tym tych największych, o globalnym zasięgu. Najlepszym przykładem będzie tutaj Ikea. Każdy, kto choć raz odwiedził sklep tej szwedzkiej sieci, wyszedł z niego ze słynnym już ołówkiem. To drobiazg, który jednak przyczynia się do budowania silnej relacji pomiędzy konsumentem a marką.

 

Wybierz ołówki z nadrukiem dopasowane do wizerunku Twojej marki

 

Być może zaskoczy Cię informacja, że ołówki reklamowe mogą znacząco różnić się pod względem designu. W naszej ofercie znajdziesz zarówno klasyczne ołówki, jak i takie, które intrygują wyrazistą kolorystyką, tworząc idealne tło do umieszczenia na nich elementów identyfikujących markę, a także pozwalając na zrealizowanie kreatywnej koncepcji graficznej.

 

Ołówki reklamowe występują w różnych rozmiarach, co także pozwala wykorzystywać je w osobnych kampaniach, skierowanych do innych grup klientów – na przykład ołówki z nadrukiem AP540t świetnie nadają się do typowego rozdawnictwa w siedzibie firmy czy punktach handlowych, z kolei model AP532t to doskonały dodatek do efektownego pakietu gadżetów dla gości stoiska targowego. Opcji jest naprawdę wiele.

 

Sprawdź wszystkie nasze propozycje z kategorii „Ołówki reklamowe”, wybierz gadżety dla Twojej firmy i zamów je wraz z usługą znakowania elementami identyfikacji wizualnej (logotyp, sygnet etc.) oraz dowolną treścią.