KONTAKT +48 22 247 20 76


długopisy reklamowe


MODEL AP4515W

wymiar 13,8x9

biały korpus

nadruk na korpusie

niepowtarzalny design

CENA 0,69 zł netto

Długopis plastikowy model  AP4515W


Białe długopisy firmowe z chromowaną nasadką i barwnym akcentem w pięciu wariantach kolorystycznych do wyboru to nietuzinkowy model o imponującym potencjale promocyjnym.

Neutralny korpus stanowi idealną podstawę pod właściwie każdy firmowy nadruk oraz logo w dowolnym kolorze, dzięki temu informacje, które zechcesz umieścić na danym gadżecie prezentować będą się przejrzyście i klarownie.

Sięgnij po sukces, który zapewnia skutecznie zbudowana świadomość marki, jej rozpoznawalność i pozytywne skojarzenia, podaruj własne artykuły piśmiennicze z nadrukiem ludziom i firmom, z którymi współpracujesz lub planujesz rozpocząć współpracę, a nie tylko zyskasz sobie ich uznanie, sympatię i zaufanie, ale także sprawisz, że Twoja konkurencja znajdzie się daleko w tyle.

Przyciągnij spojrzenia, zwróć uwagę na własną firmę, jej działalność i nieschematyczność, pokaż kontrahentom, że umiesz się wyróżniać i nie boisz się innowacyjności, wręcz im efektowne i praktyczne długopisy reklamowe i miej pewność, że będą im one o Tobie przypominać kilkanaście razy w ciągu każdego dnia.


- biały korpus

- akcent kolorystyczny w górnej części długopisu, klip schowany w długopis

- 1,00 mm wkład koloru niebieskiego.

- mechanizm Twist-Off

- nadruk na korpusie i klipie

...


Fenomen długopisów

Przybory do pisania w różnej formie towarzyszyły ludziom od wieków. Zmieniała się technologia, trwałość i funkcjonalność tych przedmiotów, ale idea zawsze pozostawała ta sama. Miały one w wygodny i poręczny sposób pozwalać na przelewanie na papirus, papier czy drewno myśli i informacji, godnych zapamiętania i zachowania dla przyszłych pokoleń. W obecnych czasach mamy do dyspozycji wiele różnych przyborów piśmienniczych, od ołówków i cienkopisów po wieczne pióra lub, najbardziej popularne i najpowszechniej używane, długopisy. Właśnie popularność tych wynalezionych pod koniec XIX wieku przedmiotów sprawiła, że współczesne firmy chętnie wykorzystują wszelkie artykuły piśmiennicze z nadrukiem do reklamy i prezentacji oferty przedsiębiorstwa.


Wyjątkowa funkcjonalność

Prezentowane w naszym asortymencie akcesoria różnią się od innych środków i gadżetów promocyjnych swoją funkcjonalnością. Dostępne w wielu modelach, od prostych po eleganckie i nowoczesne oraz w szerokiej gamie kolorów, pozostaną z obdarowanymi nimi osobami na długo. Artykuły firmowe będą prezentować markę i przypominać piszącemu o jej istnieniu, na stałe zapadając klientowi w pamięć. Nie zostaną także szybko wyrzucone, jak inne mniej praktyczne gadżety, ponieważ ich nigdy za mało! Wygodnie jest mieć jeden w każdej torbie, aktówce, na biurku, w szufladzie, w samochodzie, przedpokoju i tysiącu innych miejsc, gdzie zdarza nam się chcieć coś napisać.


Znaczenie w marketingu

Właśnie ta użyteczność sprawia, że dane akcesoria są jedną z lepszych form reklamy i budowania wizerunku firmy. Można je rozdawać klientom podczas spotkań firmowych, pozostawiać wraz z materiałami drukowanymi po prezentacji oferty czy dołączać do kupowanego produktu. Postawione na biurku w recepcji, będą robić na przychodzących pozytywne wrażenie i reklamować firmę za każdym razem, gdy sięgnie po nie któryś z naszych potencjalnych klientów lub kontrahentów.


Różnorodność

Dodatkowym atutem, dzięki którym długopisy firmowe z nadrukiem są tak efektywnym medium reklamowym, jest ich różnorodność. Można na nich umieszczać nie tylko logo firmy, ale także hasła, czy adres strony internetowej lub numer telefonu. Dzięki szerokiej gamie dostępnych kolorów, każde przedsiębiorstwo z Warszawy (i nie tylko!) znajdzie rozwiązanie pasujące do jego wizerunku, na którym można przy niewielkich kosztach umieścić nazwę i logo firmy lub produktu.