Cena 0,93 zł/netto

 

Cechy:

 

Rodzaj mechanizmu włączającego: wciskany

Materiał: plastik

Kolor uzupełnienia: niebieski, czarny

Minimalna ilość zamawianych sztuk: 100

Ilość sztuk w opakowaniu: 100

Obszar zadruku: 7 x 45 oraz 33 x 70 mm

Wymiar: 140 mm

Waga: 9 g

Opis:

 

Długopisy reklamowe z nadrukiem El Primero Color to jedna z tych propozycji, które wywołują szczególnie pozytywną reakcję zarówno wśród zamawiających je przedsiębiorców, jak i obdarowywanych nimi klientów. Prezentowane długopisy z nadrukiem charakteryzuje wysoka jakość wykonania oraz szeroki wybór interesujących wersji kolorystycznych. Przekonaj się, że długopisy z nadrukiem El Primero Color to idealne narzędzie promocji dla Twojej marki!

 

El Primero Color: długopisy reklamowe dla wymagających

 

El Primero Color to bardzo dobra propozycja zwłaszcza dla tych marek, które w swoich działaniach marketingowych stawiają akcent na wyrazistość i chcą zdecydowanie wyróżnić się na tle konkurencji. Wystarczy zauważyć, że do wyboru mamy tutaj aż 15 wariantów kolorystycznych. Dzięki temu długopis w wybranej wersji stworzy efektowne tło dla kluczowych elementów identyfikacji wizualnej marki (chociażby logotypu), a także dla informacji skierowanych do klienta (np. dane kontaktowe).

 

Długopisy reklamowe z nadrukiem El Primero Color są naszym hitem sprzedaży. Przedsiębiorcy doceniają nie tylko mnogość wersji kolorystycznych, ale także bardzo wysoką jakość wykonania. Korpus długopisów to tworzywo sztuczne dobrej klasy. Dzięki temu El Primero Color świetnie leży w dłoni, nie wyślizguje się i będzie odpowiednim upominkiem zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny.

 

Połączenie funkcjonalności i estetyki

 

Długopisy reklamowe El Primero Color znakomicie sprawdzą się w bezpośrednich działaniach marketingowych dowolnej marki, która chce dotrzeć do klientów z jasnym przekazem: warto nam zaufać, ponieważ dbamy o swój wizerunek, a tym samym jesteśmy wiarygodni i przywiązani do jakości.

 

Prezentowane długopisy z nadrukiem zostały wyposażone w mechanizm przyciskany – jest to klasyczne rozwiązanie, gwarantujące nawet wieloletnią niezawodność. Gdy dodamy do tego solidny korpus, który zostanie profesjonalnie ozdobiony elementami identyfikującymi markę, zyskamy gadżet reklamowy, z którego obdarowany klient będzie korzystać bardzo długo. To bez wątpienia przełoży się na wzrost świadomości marki w grupie docelowej.

 

Już dziś zamów długopisy reklamowe El Primero Color i promuj swój biznes w przebojowy, bardzo skuteczny sposób!

 

El Primero Color - 01

El Primero Color - 03

El Primero Color - 04

El Primero Color - 05

El Primero Color - 07

El Primero Color - 08

El Primero Color - 09

El Primero Color - 10

El Primero Color - 11

El Primero Color - 12

El Primero Color - 13

El Primero Color - 17

El Primero Color - 21

El Primero Color - 37

El Primero Color - 38