Cena 0,64 zł/netto

 

Cechy:

 

Rodzaj mechanizmu włączającego: wciskany

Materiał: plastik

Kolor uzupełnienia: niebieski

Minimalna ilość zamawianych sztuk: 100

Ilość sztuk w opakowaniu: 50

Obszar zadruku: 50 x 7 mm

Wymiar: 144 mm

Waga: 13 g

 

Opis:

 

Czy tanie długopisy mogą być skutecznym narzędziem reklamy? Jeśli mowa o AP1001w, to zdecydowanie tak! Prezentujemy długopisy reklamowe stworzone specjalnie z myślą o przedsiębiorcach, którzy nie dysponują wysokim budżetem na promocję, ale wcale nie mają zamiaru rezygnować z atrakcyjnego zaprezentowania się klientom. Te długopisy z nadrukiem zrobią różnicę w każdej kampanii marketingu bezpośredniego.

 

Szeroki wybór wersji kolorystycznych

 

Dużą zaletą długopisów reklamowych AP1001w jest fakt, iż występują one w 6 wariantach kolorystycznych. Umożliwia to perfekcyjne dopasowanie stylistyki gadżetu do identyfikacji wizualnej marki, a tym samym podkreślenie jej walorów i zwiększenie świadomości w grupie docelowej. Długopisy z nadrukiem AP1001w możesz zamówić w ubarwieniu:

 

  • Czerwonym
  • Pomarańczowym
  • Niebieskim
  • Zielonym
  • Fioletowym
  • Białym

 

Niezależnie więc od tego, jakie są kolory Twojej marki, masz gwarancję, że jej identyfikacja będzie się prezentować bardzo efektownie po wykonaniu nadruku na korpusie AP1001w.

 

Warto wiedzieć

 

Górna część korpusu AP1001w zawsze jest biała, a klips, przycisk i szpic – srebrne.

 

Dzięki takim połączeniom kolorystycznym tanie długopisy prezentują się bardzo ciekawie, wyglądają na znacznie droższe, niż są w rzeczywistości, a tym samym przykuwają uwagę klientów i ułatwiają im zapamiętanie promowanej marki.

 

Skuteczne długopisy reklamowe nie muszą być drogie

 

Długopisy z nadrukiem to idealny wybór dla przedsiębiorstw, które planują przeprowadzenie kampanii marketingu bezpośredniego, jednak nie mogą sobie pozwolić na zbyt kosztowne działania promocyjne. Zwykły długopis, ozdobiony elementami identyfikacji wizualnej marki, to bardzo pożądany gadżet, który nadal spotyka się z dobrą reakcją konsumentów.

 

Tanie długopisy reklamowe AP1001w to połączenie dobrze wyprofilowanego korpusu z tworzywa sztucznego oraz klasycznego, niezawodnego mechanizmu przyciskanego. Powierzchnia zadruku wynosi aż 50 x 7 mm, dzięki czemu śmiało można umieścić na długopisie nawet zaawansowany projekt graficzny czy sporo informacji handlowych.

 

Już teraz zamów długopisy reklamowe AP1001w i przekonaj się, że skuteczna promocja wcale nie musi być droga!

 

AP1001w - 04

AP1001w - 05

AP1001w - 06

AP1001w - 09

AP1001w - 10

AP1001w - 21